Anekdotų kategorijos

Atsitiktiniai anekdotai

« Daugiau anekdotų »

 • Kests i Vyts yr broliai, abu Patrauskai. Tik viens tur seną gendantį golfuką, o kits - nėščią žmonikę. Kai golfukui prakiūra glušiarka, Kests mašiną atidavė į servisą. Užsirašė ant lapuka servisa numerį - mat jam liepė paskambint kitą dieną. A Vyts sužinoja, kad jo žmonikei gręs persileidims į ją irgi paguldė į ligoninę. Irgi užsirašė numerį, kad paskambinęs paklaustų kaip sveikatėla - pas sergančią bobą gi neprilakstysi kas pusę valandas.

  Ką dara Kest be golfuka y Vyts be bobikės? Aišku geria šalia pasidėję savo mobiliakus. Begerdami abu užnorėja paskambint, ale sumaišė raštelius su ligononės į autoservisa numeriais. Žodžiu Vyts skambin dėl bobas, galvodams, kad pataikė į ligoninę, nors atsiliep servisas.
  - Čia Petrausks, - saka tiesiai. - Pas jumi vakar palikau saviškę. Nor paklaust, kaip jos reikalai.
  Servisa darbuotojs galvodams, kad kalb apie Petrauską Kęstą mašina dėsta:
  - Žinai, prasti tava reikalai. Taviškei labai iškirmyjęs ne tik išmetima vamzdis, bet ir visa apačia aplinkui.
  Vyts biški pasimetęs:
  - A tai ka, nieka nebgal padaryt?
  - Ne, kodel, - nuramin meistrs, apie kurį Vyts galvoj, kad jis ginekologs. - Aplopem, didžiausia skylikę iš apačios visai užtaisėm, jau gali atvažiuot pasiimti. Nors žinok, kad truputį tepalai iš apačios vis vien varvės. Ypač kai didesniu greičiu pavarysi. Nu nieka nepadarysi, amžius, taviškė jau sena...
  Vyts im žagsėt, o pažagsėjęs praded voznikalint:
  - Eik tu, maniškė da lig ne teip jau sena, tik 20 metu...
  Tada meistrs pasaka tai, nuo ko Kests prarand sąmonę. Vyts jį atičiuchin į burną įpildams Gubernijas alaus y klaus, ką tokia tas durnius pasakė.
  - Įsivaizduok, jis man saka: "A tu lochs? Net Lietuvoj 20 metų yra sena ir visas tokias vadinas vienodai - "lupena". Pats pagalvok - buferiai nukritę, spalva išblukus, sėdynė išgulėta, girgžda, o vienoj vietoj net perplyšus; tarpinės senos, nebelaika tepalų, varv per apačią... O dar tas iškirmijęs išmetima vamzdis... Karoče. Mes čia su vyrais taviške užlopę išbandėm visi pasikeisdami ant kiema. Nu, žinai, iš bėdos da puse velnia. Kokius metelius - dvejus da galėsi ją drožti. O po to pasikeisi, kaip visi vyrai... "
  Kęsts nutar, kad reik atsiimt mašiną i brolį vežti atičiuchint rimčiau - prie ežera. Skambindams meistrui jis, aišku, pataika i ginekologinį. Galvodams, kad kalba su meistru, mandagiai išpyškin:
  - Agirdi, cia Patrausks. Pas jumi nuo vakar maniškė. Planai pasikeitė, atlekiu su taksu jos pasiimti, bo man jos daba labai skubiai reik dėl brolia. Kol atvažiuosiu staigiai užlituokit jai tą skylę apačioj, apsukit da kokia izoliacija, kad tik išmetima dujom nesmirdėtų y laukit manęs.
  Šiauliuos kalb, kad tądien alpa ne tik Vyts, bet y viens ginekologs.

  Vo kaip būn, jei kelbi su Ežia kalade.

  Anekdotas - Kests i Vyts yr broliai, abu Patrau..


 • - Vaikai - tai gėlės!
  - Parduodu sėklas.

  Anekdotas - - Vaikai - tai gėlės! - Parduodu ..


 • Reset - ne mygtukas, bet karti būtinybė...

  Anekdotas - Reset - ne mygtukas, bet karti būt..

 • Šventikas, važiuodamas mašina, tolumoje pamato vienuolę, sustoja ir siulo ją
  pavežti iki vienuolyno. Vienuolė įsėda į automobilį. Šventikas visą kelią žvilgčioja į vienuolę ir staiga deda jai ranką ant kelio.
  Vienuolė:
  - Tėve, prisiminkite 129 psalmę.
  - Atleiskite, sese, bet juk instinktai tokie stiprūs...
  Šventikas nuima ranką, tačiau po kurio laiko vėl paliečia vienuolės kelį. Vienuolė:
  - Tėve, prisiminkite 129 psalmę.
  Šventikas vėl atsiprašo. Tai pasikartoja keletą kartų. Pagaliau jie atvyksta į vienuolyną. Ten šventikas atsiverčia Bibliją, susiranda 129 psalmę ir skaito: "Ieškok aukščiau, ir rasi tiesą".
  Moralas MOTERIMS: jeigu nenori likti nesuprasta, kalbėk be užuolankų.
  Moralas VYRAMS: atminkite kartą ir visiems laikams - moterys niekada nesako "taip".

  Anekdotas - Šventikas, važiuodamas mašina, t..


 • Mano žmona labai mėgsta seksą, tiesa, kai ji užsinori, niekaip negaliu jos surasti...

  Anekdotas - Mano žmona labai mėgsta seksą, t..

« Daugiau anekdotų »