Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Vyksta teisės egzaminas. Studentas nesusigaudo ką atsakyti, ir išviso nieko nemoka, tad nutaria pabandyti laimę, užsipuldamas profesorių. Siūlo profesoriui:
  - Galima, aš užduosiu jums tris paprastus klausimus, ir jeigu jūs nesugebėsite atsakyti, tai parašysite man gerą pažymį. Priešingu atveju galite mane praspirti...
  Na, profesorius sutinka... Studentas:
  - Pirma, kas yra teisėta, bet nelogiška? Antra, kas yra logiška, bet neteisėta?
  Trečia, kas yra ir nelogiška ir neteisėta?
  Profesorius atsakyti nesugeba, ir parašo studentui gerą pažymį. Atsakinėti išeina kitas studentas. Profesorius jam užduoda tuos tris klausimus. Maždaug - atsakysi ir egzas išlaikytas. Studentas atsakinėja:
  - Pirma, tai kad jūs turite 25 - ių metų žmoną - tai teisėta, bet nelogiška. Antra, kad jūsų žmona turi meilužį - tai logiška, bet neteisėta. Trečia, tai kad jūs jam parašėte gerą pažymį - tai ir nelogiška, ir neteisėta.

  Anekdotas - Vyksta teisės egzaminas. Studentas..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Brandie 2014-10-12 17:35:17

What a joy to find such clear thkignni. Thanks for posting!

Jjlang 2012-02-26 16:27:14

karolis Gruodis 2 d, 2009ideja apie zaldaskniiios nuomoens formavima aiski, bet prie ko cia tas moralinis nihilizmas ir abortai, kazkaip aziotazas ne ka mazesnis ir tomis temomis, jei cia noreta palyginti butent media poveiki, o jeigu hmmm paciu ivykiu adekvatuma, tai labai jau pritemptai ir nesamoningai

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »