Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Važiuoja bomžas su 600 nuliovu mersu. staiga jį sustabdo policininkas pažiūrėt kas čia per stebuklai. bomžas atidaro lango, prie jo priena policinkas ir klausia:
  - iš kur tu bomžas tokį mersą gavai?
  - tai matai mano šūdas stebuklingas
  - kaip tai?
  - tai kas neturi plauku ant galvos užsidedi šūdo ant galvos, įtrini ir plaukai po kelių valandų užaugs.
  - gal man gali padėt? sutvarkysiu reikalus kad su policija neturėtum problemų.
  - aišku kad galiu tik palauk iš po sėdynes ištrauksiu.
  padavė dėžutę mentui ir nuvažiavo.
  po kelių minučių bomžui skambina naujas rusas iš kito nuliovo 600 merso ir sako:
  nu tu tėvai duodi, jei dar vienam mentui užtepsi šūdo ant galvos as tau jachtą nupirksiu

  Anekdotas - važiuoja bomžas su 600 nuliovu me..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Jose 2012-11-08 12:12:45

Pot fi acuzate cel mult de abuz de idreencre.Cei mai vinovati sunt cei care apeleaza la ele-ei pot fi acuzati de prostie si naivitate!

Lovely 2012-11-07 05:11:13

Trebuia sa mai apara si Oana Zavoranu cu un scandal nou in presa .. si cu o imrcaape cu mama ei )PS: La Multi Ani si un an nou 2012 cu foarte multe bucurii !

Roop 2012-11-06 19:35:12

Ech , gerai jiems ten užusienyje, o pas mus Marijos žemė Nuotraukas, kuriose asmuo nufgfooratuotas su nedengiančiu veido galvos apdangalu ir/ar su nuolat privalomai dėvimu drabužiu, asmens dokumentams kartu su atitinkamu tarpininkavimo raštu gali pateikti tiktai tradicinių ir kitų Lietuvos valstybės pripažintų religinių bendruomenių ir bendrijų nariai FSM bažnyčia niekaip nepatenka į tradicinių tarpą, galima būtų nebent pretenduoti į pripažintųjų tarpą, bet čia ir vėl bėdos: Valstybės pripažinimą suteikia Lietuvos Respublikos Seimas. Religinės bendrijos gali kreiptis dėl valstybės pripažinimo praėjus ne mažiau kaip 25 metams nuo pirminio jų įregistravimo Lietuvoje. Jeigu prašymas nepatenkinamas, pakartotinai galima dėl to kreiptis praėjus 10 metų nuo prašymo nepatenkinimo dienos Šūdas gaunasi kažkoks, manau, kad LIETUVOS RESPUBLIKOS RELIGINIŲ BENDRUOMENIŲ IR BENDRIJŲ ĮSTATYMAS neatitinka Konstitucijos ir riboja kai kurių piliečių teisę tikėti lygiomis teisėmis su kitais

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »