Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Pasiūlo Petrui darbą Maskvoje. Užmokestis fantastiškas, darbo mažai. Petras sutinka. Išvažiuoja, dirba mažai, gerai leidžia laiką: apžiūrinėja Maskvos įžimybes ir t. t. Vieną dieną sutinka Petras Maskvoje Antaną. Džiaugsmo iki begalybės! Antanas kviečia Petrą į svečius. Draugeliai šimtą metų nesimatę ir Petras sutinka. Sėdi draugeliai, butelis ant stalo, lašinukai, svogūnėlis. Namas žavus, didelis. Antanas aiškina Petrui, kur surasti WC:
  - Eini į dešinę, laiptais žemyn, po to aukštyn, pasuki į kairę, durys tiesiai.
  Na, vakaruška pasibaigia ir Petras užmiega. Prabunda naktį, o pilvą suka, o jau bloga. Ieško WC: beviltiška. Neištveria ir nusilengvina spintoje. Prabunda ryte, pasiražo ir staiga prisimena, ką pridirbo naktį. O gėda prieš draugą, nesmagu. Ateina Antanas, kviečia pratęst vakarykštį balių, bet Petras pradeda aiškint, kad turi krūvą reikalų ir išbėga. Po metų Petras išvažiuoja į komandiruotę antrą kartą. Nusprendžia, kad šį kartą nebus jokių gastroliu, deja sekasi jam nuostabiai ir štai vieną dieną jis vėl sutinka Antaną. Metus nesimatė, Antanas vėl kviečia Petrą į namus. O Petrui nepatogu, bet mato, kad draugas lyg ir nieko neprisimena. Na, Petras sutinka. Nusiveda Antanas į naują butą, labai prašmatnų. Ir vėl jie geria, Antanas vėl aiškina kur WC, Petras eilinį kartą prisigeria ir viską pamiršta. Naktį prabunda ir neberanda. Staiga pamato palmę. Čiumpa ją, iškelia iš vazono, ir prikakoja į vazoną. Tada įstato atgal palmę ir užmiega. Rytą prabunda, pasirąžo. Ateina Antanas ir Petras prisimena, ką pridarė nakčia. Antanas kviečia dar pabaliavot, bet Petrui velniškai gėda ir jis ima aiškinti, kad turi krūvą reikalų ir turi bėgt. Antanas nuliūsta:
  - Tai bent adresais pasikeičiam.
  Petrui jau ir taip nesmagu ir jis duoda savo adresą ir išbėga. Grįžta po menėsio Petras namo ir po kelių dienų gauna laišką. Rašo Antanas. Petras atplėšia voką, jį graužia prisiminimai, bet laišką perskaito. O Antanas ir rašo:
  " Blemba, Petrai, kur šį kartą prišikai, jau ketvirtą butą keičiu, o kvapas nedingsta! "

  Anekdotas - Pasiūlo Petrui darbą Maskvoje. UĊ..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Angga 2012-08-22 10:05:11

something like \"nobody has been able to disprove a sgilne fact I\'ve ever written.\" This, even after you\'ve disproved any number of so-called facts.2-He always claims you\'re making \"ad hominem\" attacks on him. To the best of my knowledge, ad hominem means setting up a straw man and attacking it. In any of my dealings with him, the criticism of him has been directly about what he said, yet he always brings up the ad hominem strawman.To sum this up: you can\'t actually argue with the cretin, because no matter what sources you cite, his \"facts\" cannot be disproven and your attack is ad hominem. So why bother. I do get a bit of solace knowing that despite all his journalistic \"awards,\" he\'s living in a two-bit apartment in New West. That must bug the crap out of him.

Kuria 2012-02-26 23:25:58

If u are a size 7.5 & still iensretted in those boots let me know I have a minimally used pair that need a new home.

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »