Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Nusileido kartą Dievas su angelais į žemę pažiūrėti kaip įvairių aukštųjų mokyklų studentai egzaminams ruošiasi.
  Skrenda pro Vilniaus univertsitetą: čia studentai be alkocholio, be mylimųjų, nerasdami laisvo laiko pramogoms dieną - naktį knygomis apsivertę mokosi.
  Angelai ir sako: - jie tikrai išlaikys egzaminus. O Dievas atsako: - ne, jie tikrai neišlaikys egzaminų. Angelai pakraipė pečiais ir visi kartu nuskrido
  pažiūrėti kaip egzaminams ruošiasi VGTU studentai. Ten angelai pamatę tą pačią situaciją klausia Dievo: - tai gal šitie išlaikys egzaminus. - Ne, šitie irgi neišlaikys: atsako Dievas. Tuomet skrenda pro Teisės akademiją. Čia studentai kiekvieną dieną geria, ,, naudoja daug prezervatyvų'', į knygas net nežiūri. Angelai pakraupę nuo reginio sako Dievui:
  - jie tikrai neišlaikys egzamino.
  Dievas atsako:
  - ne, būtent jie išlaikys.
  Angelai:
  - kodėl?
  Dievas:
  - jie Dievu tiki.

  Anekdotas - Nusileido kartą Dievas su angelais..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Jonathan 2014-10-13 08:32:50

Man, pradejusiam rebgnniiko kelia Vilniaus Geležinio Vilko komandoje, trūksta žodžių del tokio LRF abejingumo ir nenoro tureti savo stadioną. Nejaugi jie neįsivaizduoja, ką mes visos Lietuvos ir tuo pačiu Vilniaus regbininkai prarandam. Apmaudu, kad kerštas nepatikusiam žmogui užgožė sveiką protą. Regbininkai pasižymėjo visada džentelmeniškumu, pagarba savo oponentui. Kaip galima bendrauti su žmonėmis kurie taip elgiasi?

Nhoe 2012-11-06 17:29:57

Man, pradejusiam rebninigko kelia Vilniaus Geležinio Vilko komandoje, trūksta žodžių del tokio LRF abejingumo ir nenoro tureti savo stadioną. Nejaugi jie neįsivaizduoja, ką mes visos Lietuvos ir tuo pačiu Vilniaus regbininkai prarandam. Apmaudu, kad kerštas nepatikusiam žmogui užgožė sveiką protą. Regbininkai pasižymėjo visada džentelmeniškumu, pagarba savo oponentui. Kaip galima bendrauti su žmonėmis kurie taip elgiasi?

Mera 2012-02-27 02:41:01

Times are chanigng for the better if I can get this online!

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »