Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Mokykloje mokytoja klausia petriuk ant ko kabinama paltai?
  petriukas nezino...
  tada mokytoja klausia kaip vadinama vieta kur susirenka zmones - sveciai tavo name?
  vaikas nezino.
  tada mokytoja klausia kas tave pagimde ir to vaikas nezino.
  vaikas nueina namo ir klausia mamos kaip vadinamas daiktas ant kurio kabiname paltus mama isipjove i pirsta ir sako bybys.
  tada vaikas nueina pas teva ir klausia teti kaip vadinama vieta kur susirenka zmones tavo namuose? tevas lose kortomis ir prakiso ir sako nu ir pisykla cia atidarysiu langa.
  tada petriukas nueina pas broli tas zaidzia zaidima ur prakiso. petriukas paklause kaip vadinama moteris kuri tave gimde?
  brolis zaide kompiuteriu ir kiso ir suktelejo pyzda.
  kita diena i ju namus turi ateiti kunigas petriukas pasitiko atidaro duris ir sako laba diena pone palta galite kabinti ant bybio ir eikite i pisykla ten palaukite pyzdos dabar sumustinius daro jinai.

  Anekdotas - mokykloje mokytoja klausia petriuk ..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Marcos 2016-02-14 10:00:21

If inmtafroion were soccer, this would be a goooooal!

Tika 2012-11-06 08:46:29

jei nesistebėčiau ir nekisiptinčiau, ir kiti taip darytų, tai ir to skyriaus niekam nereikėtų nors šį kartą tai visai nepiktai aš čia paklausiau. taip suprantu, kad gavau ir atsakymą. ačiū.atsidėkodamas noriu pasiūlyti VMS daugiau klausimų, kuriuos ji galėtų užduoti vilniečiams:1. kaip jums mūsų sumanymas dėl 9 lt/val. parkavimo mokesčio?2. ar nieko, jei žiemą jūsų rajone išjungsime gatvių apšvietimą?3. ar jus taip pat nervina tas mūsų kontrolierius Skučas?

Diana 2012-02-26 19:20:50

For the love of God, keep writing these artlices.

Liutauras 2011-03-12 20:38:29

ha ha ha ho ho ho :DDDDD krc toks pzdc anekdotas tai nx :D Kiek cia laiko galvjot kol sugalvojot? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »