Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Ligonine. Vyksta gimdymas. Vyras, rukydamas viena cigarete po kitos, nervinasi, laukia. Staiga iseina gydytojas, taciau labai rimtu veidu ir sako:
  - Jums gime sunus.
  Vyras nudziunga, ir garsiai svajoja:
  - Kaip gerai, bus futbolininkas, mus ivarcius, bus zvaigzde.
  - Turiu jus nuliudinti, bet vaikas gime be kojyciu, - atsako liudnai gydytojas.
  - Negali buti, - issigasta tevas. - Tada jis bus kompiuteristas, arba rasytojas, isgarses pasaulyje.
  - Turiu jus dar karta nuliudinti, bet vaikelis gime ir be rankyciu, - dar liudniau istaria gydytojas.
  - Tada jis bus mastytojas, sukurs genialias teorijas ir bus pasaulinio garso mokslininkas, - nenurimsta tevas.
  - taciau jis ir be galvos, - nuleides galva tyliai susnabzda gydytojas.
  Tevas neiskencia ir sako:
  - tai atneskite man ji ir parodykite.
  Gydytojas nueina i priimamaji ir greitai sugrizta nesdamas ant ranku ausi. Tevas liudnai paima ausi i rankas ir snabzda:
  - Sunau, sunau, ar girdi mane?
  Gydytojas:
  - Pamirsau pasakyti, jis dar ir kurcias..

  Anekdotas - Ligonine. Vyksta gimdymas. Vyras, r..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Lelly 2014-10-13 01:03:55

Vaza, gali man adresuot :) as spiascleitė :) o jei rimtai tai pati turiu 10+6(mažiuliukus) katinūtus, tai kas liečia maistą aiškinausi tikrai daug. Ir (ant katinų) išbandžiau krūvą įvairiausių rūšių.Tai va, marketinis (tas kas parduodama maximoj ,rimi, iki i td) maistas katėms.Sausas (friskies, darling ir pan)1.paskaityk sudėtį. Jei suprasi iš ko jis pagamintas duosiu medalį :))) aš neuprantu. Suvokiu tik tiek kad jei užrašyta min 4% mėsos, mėsos kroketuose tai reiškia kad tuose gabaliukuose katrie yra raudoni yra maximum 4% mėsos o jei tiksliau odų,nagų, kaulų, mėsos miltų ir pan. (geltonuose bus 4% morkų, bet nebus nei mėsos nei žirnelių, žaliuose 4% žirnelių, bet nei mėsos nei morkų).Aga o kas kituose 96%??? Grūdai, kvapikliai, pelenai ir pan fignia niekam tokiais kiekiais nereikalinga katei.konservai:Velgi žiūrim sudėtį. Dabar kiek mačiau yra ir visai neblogų konservų užvežta, ale kaina jų .ohoho . Bankrotas garantuotas, be to katei reikia (jei maitinant vien konservais) specialaus sauso maistelio apnašoms nuo dantų nuimti, arba valyt dantis :) Reziume:Mes kažkada skaičiavome kas pigiau išeina visokie Kitekat\'ai ar profesionalus superpremium klasės maistas (su reikiamais vitaminais, mineralais etc). Tai gavosi, kad norint jog katė gautų reikiamą kiekį vitaminų etc kitekatai yra brangiau (nes be visu papildomai perkamu vitaminų, jo reikia duoti gerokai daugiau)O apie ligas gal vėliau papasakosiu, dabar turiu tiesioginį darbą šiek tiek padirbėt ;))))

Sara 2012-11-06 20:33:20

Vaza, gali man adresuot :) as sapsielictė :) o jei rimtai tai pati turiu 10+6(mažiuliukus) katinūtus, tai kas liečia maistą aiškinausi tikrai daug. Ir (ant katinų) išbandžiau krūvą įvairiausių rūšių.Tai va, marketinis (tas kas parduodama maximoj ,rimi, iki i td) maistas katėms.Sausas (friskies, darling ir pan)1.paskaityk sudėtį. Jei suprasi iš ko jis pagamintas duosiu medalį :))) aš neuprantu. Suvokiu tik tiek kad jei užrašyta min 4% mėsos, mėsos kroketuose tai reiškia kad tuose gabaliukuose katrie yra raudoni yra maximum 4% mėsos o jei tiksliau odų,nagų, kaulų, mėsos miltų ir pan. (geltonuose bus 4% morkų, bet nebus nei mėsos nei žirnelių, žaliuose 4% žirnelių, bet nei mėsos nei morkų).Aga o kas kituose 96%??? Grūdai, kvapikliai, pelenai ir pan fignia niekam tokiais kiekiais nereikalinga katei.konservai:Velgi žiūrim sudėtį. Dabar kiek mačiau yra ir visai neblogų konservų užvežta, ale kaina jų .ohoho . Bankrotas garantuotas, be to katei reikia (jei maitinant vien konservais) specialaus sauso maistelio apnašoms nuo dantų nuimti, arba valyt dantis :) Reziume:Mes kažkada skaičiavome kas pigiau išeina visokie Kitekat\'ai ar profesionalus superpremium klasės maistas (su reikiamais vitaminais, mineralais etc). Tai gavosi, kad norint jog katė gautų reikiamą kiekį vitaminų etc kitekatai yra brangiau (nes be visu papildomai perkamu vitaminų, jo reikia duoti gerokai daugiau)O apie ligas gal vėliau papasakosiu, dabar turiu tiesioginį darbą šiek tiek padirbėt ;))))

Kleber 2012-02-28 05:32:26

Heck yeah this is exactly what I neeedd.

Justus 2011-06-26 05:39:11

IMHO you\'ve got the right aswner!

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »