Anekdotų kategorijos

Anekdotas

  • Dievas sukure Ieva ir Adoma. Ieva nori myletis bet Adomas nesutinka sako pas tave skyles nera. Ieva verkdama eina ir sutiko gamdra viska papasakojo, tas jos pasigailejo ir padare skyle. Bet Adomas vistiek nedaro Ievos sako pas tave skyle nenormali. Ieva vel verke ir sutinka bezdzione viska papasakoja, bezdzione nusiplese nuo uzpakalio plaukus ir atidave Ievai. Ieva vel praso adomo kad tas ja padarytu, bet tas nesutinka mat anot jo slyle nenormali. Ieva vel verke ir sutinka silke viska papasakoja ir silke sako:
    - As tau padesiu! Ir dabar neaisku ar moters py*da silkem smirdi, ar silke moterim.

    Anekdotas - Dievas sukure Ieva ir Adoma.Ieva no..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Martina 2013-02-07 14:55:00

Egle super, ir cia mano viso seimos ir druagu vieninga nuomone. Saunu kad yra tokiu zmoniu kurie kuria ir tai perteikia kitaip Bet, GEDA del kaunieciu intelekto trukumo, kur koja bepadesi, ten buteli uzkabinsi arba nuspirsi. Klausimas kur buvo eilini karta Policija?

Nilda 2012-11-06 21:48:35

Kalėdos ne eglės natūralumas. Kalėdos, kai vieniems šalia kitų tampa šilčiau. Kai moki ne tik fiooosfulti, bet ir kartu džiaugtis, būti kartu. Vakar tos tokios nuotaikos tiems kas norėjo buvo per akis. Kai nežiūrint oro sąlygų ar dar kažkokių trukdžių tiesiog atveri savo širdį besiartinančios šventės nuojautai. Ir nuo to būna labai gera ir šilta. Ne išoriniai dalykai kuria šventę, o vidiniai. ;] Ir tikiu, kad tie kas kūrė taip kritikuojamąją, ją kūrė su ugnele, su džiaugsmu. Ir tai yra juntama. Mažiau bambėkit žmonės, tai tikrai nesusiję nei su Kalėdų esme, nei su tradicijom. Niekas čia iš nieko nesityčioja, palikit savo įtarumą bent per adventą. Ir ta Kalėdų nuojauta ateis. ;)

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »