Anekdotų kategorijos

Anekdotas


  • Citatos iš mokinių rašinių
    "Būrai savo trobose kartu su gyvuliais laikė vištas ir net žmones". "Gyventi, galima sakyti, jam nelabai sekėsi, todėl, galima sakyti, jis mirė". "Šis pasisakymas nesulauks pritarimo, ypač mano tarpe". "Paukščius reikia globoti: vasarą jie padeda sodininkams ir daržininkams lesti vabzdžius". "Autorius puikiai supranta, kad atbulas valstietis negali ilgai dirbti". "Antanas Vienuolis buvo garsus todėl, kad gimė prie Šventosios". "Vasarą aš atostogauju ir kitokius darbus dirbu". "Afrikoje daug krokodilų ir kitokių didelių gyvačių". "Asilas nusižvengė, parodydamas savo arkliškus dantis". "Aš mokausi devintoje klasėje, todėl labai mėgstu piešti". "Mūsų klasė krepšinį pralaimėjo dėl to, kad mūsų aukštaūgiai yra maži". "Cvirkos plaukai būdavo nesušukuoti ir visą laiką juokdavosi". "Pavasarį kaimiečiai sėja miežius, avižas ir kitus kukurūzus". "Štai ir prasidėjo pamoka, kurios visi taip nekantriai bijojo". "Baigęs pradinę mokyklą, Donelaitis buvo paskirtas Tolminkiemio klebonu". "Prickus buvo tvirtai pritvirtintas prie dvaro". "Vasarą reikia laiku nupjauti javus, uogas, grybus, kad žiemą nebūtų nuobodu nuobodžiauti". "Mes miegojom, bet mums nesimiegojo". "Kai kurios bezdžionės medžiuose kaba aukštyn galva". "Žemaitė su baudžiauninkų vaikais santykiaudavo per tvorą". "Per šienapjūtę skambėdavo dainos, surištos su šieno pjovimu". "Šienapjūtės dainose apdainuojami mergelės ir grėblio santykiai". "Jeigu Veroniką perkeltume į dabartines sąlygas, jai būtų nereikėję žudytis ir ji dar gautų pašalpą". "Kovos lauke girdėjosi numirėlių šauksmai ir dejonės". "Šuo lojo nežmonišku balsu".

    Anekdotas - Citatos iš mokinių rašinių "BÅ..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Jacalyn 2016-05-26 14:42:46

Me dull. You smart. That\'s just what I needde.

Enzo 2014-10-12 09:33:58

Chile (Sorry, missed your comnemt the first time and just moderated it) Nightmares are the pits. I can\'t share my nightmares publicly because they would freak people out and make me look psycho. I keep saying I\'m going to start doing yoga, but never do. I\'m sure S.A.D. is what it is, sadly. Light therapy keeps being recommended, so I\'ll definitely look into it, as always, thanks!

Peter 2012-02-27 03:34:06

Domas raso:pasakojimas super,labai jau sanudizai fantazijas greiciau paciam taip stot ant kelio ir megautis keliones nuotykiais. tik viena turiu pastebejima: slovakijos sostine ne brotislava o bratislava;]

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »