Anekdotų kategorijos

Anekdotas

 • Birželio 10. Išbandem mažatriukšmi stiprintuva. Kas 8 sekundes registruojami neaiškios kilmes impulsai.
  Birželio 11. Išanalizavom trukdžiu spektra. Radom šaltini. Tai aerouosto navigacinis radaras.
  Birželio 12. Testavome naujus kompiuterius. Furje ir Laplaso transformacijos skaiciuojasi puikiai. Quake’o nestabdo.
  Birželio 13. Testavom monitorius. Po 3 minuciu pasirode nematytas boot’as. Bandem nufragint trise. 7 - oje minuteje galiausiai nudobem. Atbego šefas. Buvo lakoniškas žodžiais ir ekspresyvus veiksmais. Skauda ausis. Liudna.
  Birželio 14. Ekranavom stiprintuva. Ižeminom. Ižeminom viska ka tik imanoma. Nepadejo. Netgi spiritas. Su radaru reiketu kažka daryti.
  Birželio 15. Galvojom. Litavom schema.
  Birželio 18. Rytas. Ijungem stiprintuva. Slopinome radara naujaja schema. Nuslopinom trukdžiu nebeliko.
  Pietus. Ant musu pastato bande tupti pirmasis lektuvas.
  Vakaras. Lektuvai leidžiasi virtinemis. Schema atjungem. Priimamajame laukia lakunai. Stiprus tokie vyrukai su gera reakcija. Apsauga mus apgyne. Nusiramino irgi ant musu.
  Birželio 19 - 22. Širdingi pokalbiai VSD. Nakvyne ten pat
  Birželio 23. Atvažiavo kariškiai. Schema paeme. Labai gyre. Gasdino irgi nemažai. Prižadejom tyleti. Vakarop atvažiavožurnalistas. Prigirdem spiritu ir paleidom i rusi. Iš ten dar niekas greit neišeidavo. Klaidžios mažiausiai para.
  Birželio 26. Nuo ryto bandem iveikti Quake’o boot’a Nesmagu buti patranku mesa.. šefas iš pasitarimo grižo švytintis. Apie atleidima net nebeužsimena. Žurnalistas kažka šukauja, bet jo balsa patikimai slopina ventiliacijos užimas.
  Birželio 27 Šefo nuotaika pakyleta. Mes poilsiaujam. Rezultatas triuškinantis. Analizavom nesekmes priežastis.
  Vakaras. Ieškojom žurnalisto. Pasilikom naktinei pamainai. Radom. Metosi varžtais ir kitais skaudžiais daiktais. Juokiasi ir kažka rašineja savo laptope. Pasirodo radijo ryšiu pasijunges prie interneto. Pavydžiu
  Birželio 28. Deja, pas mus prasta reakcija. Rankos nespeja po klaviatura lakstyti. Surinkinejom manipuliatorius valdomus smegenu biosrovemis.
  Birželio 29. Derinom manipuliatorius. Pasirodo reaguoja i pasamones vaizdinius. Pas visus melynes. Sumažinom jautruma. Padejo.
  Birželio 30. manipuliatorius atjungem. Nesportiška ir gresia atleidimu. Pritaikeme dirbti kenksmingomis salygomis. Patogu, greita. Lieka daugiau laiko kompiuteriams.
  Liepos 3. Atejo direktorius. Manipuliatorius paeme. Praše padaryti dar - Atominei elektrinei. Nesugebejom. Ne ta rukem kurdami. Spirito taipogi 0. Šefas pakilime. Po korpusa sklando gandai apie nepažystamaji vagianti maista ir spirita.
  Liepos 4. Užejo Antanas. Buves bendradarbis, dabar sekmingai bizniauja. Gyresi GPS’u. Chamas. Sukirtom iš jo džipo, kad GPS jam nepades. Netiki
  Liepos 5. Ruošemes lažyboms. Džipo langus uždažem. Antanas pasiruošes. Juokiasi. Mes irgi pasiruoše.
  Radom kabeli naujai schemutei. Svarbu, kad pastote atlaikytu.
  Liepos 6. Pastote atlaike. Iki pietu. Džipas užstrigo Cepkeliu raiste. Antanas nustebes. Mane, kad Vilniaus centre važineja. Mes patenkinti
  Liepos 7. Nebepatenkinti. Schemos nera. Prietaiso nera. Užslepto butelio taip pat nera. Patalpos užantspauduotos.
  Liepos 8 - 20. Sedim Lukiškese. Intensyvus pasimatymu grafikas su VSD darbuotojais. skaitome laikrašciuose apie praradusiu orientacija laivu ir lektuvu nuotykius.
  Liepos 21. Mateme šefa. Kalba tyliai. Nervingas, trukcioja vokas. Nori namo, pas mama. Nieko neprisimena.
  Liepos 22. Atvyko kariškiai. Labai gasdino. Truputeli gyre. Siule darba. Už tokius pinigus - ir dirbti?
  Rugpjutis.
  Buvom neteisus. Reikejo sutikti. Dabar velu. Studijuojame kirvius ir pjuklus. Spiritas iš vietines medienos bjaurus. Darbas juda letai. Reikia kažka daryti. Taip kad iš pašaknu ir šapai i šalis.
  Rugsejis
  Padarem. Sedim karceryje. Kalba, kad momentinis 5 hektaru miško iškirtimas matesi iš už dvidešimties kilometru. Kas nemate - tikrai girdejo. Gaila, iranga taip pat sudege. Konvojus šnairuoja ir klastingai muša per kepenis. Apmaudu. Kliudyti sarg

  Anekdotas - Birželio 10. Išbandem mažatriuk..

Vardas:

El.paštas:

Komentarai:

Anekdoto komentarai

Makaela 2016-05-26 14:44:57

Stay with this guys, you\'re helipng a lot of people.

Gaura 2012-02-26 21:58:50

c\'est meotrl !!!!!Cet appart est charmant, decore avec gout, j\'adore !!!Les pieces de design sont parfaites. On en reve.Quel plaisir pour les yeux.Merci ))Bravo ANLA : decidement ton blog est dement.

Florence 2011-09-08 23:10:47

Thank God! Somoene with brains speaks!

Taisyti anekdotą

« Daugiau anekdotų »