Anekdotų kategorijos

Ilgi anekdotai

 • Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 125


 • Tupi erelis ant uolos, žolę rūko. Užsitraukia, užsimerkia. Vienu momentu - šast ir krenta į bedugnę. Ir tik prie pat žemės išskleidžia sparnus, mosteli ir ramiai pakyla atgal ant uolos prie "kasiako".
  Susidomėjo gandras. Prisiartino, sako:
  - Ei, ereli. Na tu ir lengvabūdis. Duok ir man užsitraukt, aš irgi noriu pamėginti.
  Tupi dabar dviese ant uolos, abu apsirūkę, užsimerkę. Ir tik vienu momentu abu kartu - šast nuo uolos į bedugnę. Krenta kaip akmenys. Tik prie pat žemės abu išskleidžia sparnus, erelis lėtai mosteli ir sklandžiai pakyla atgal, o gandras - ne koks pilotas, nors daugmaž sveikas, bet apsilamdęs velkasi į
  savo pelkę. O čia vilkas viską pamatė, užsinorėjo pūst, pas erelį ant uolos užlipo:
  - Ei, ereli, na tu ir lengvabūdis. Ką čia rūkai, duok ir man apsipūst.
  Vėl dviese ant uolos. Užsitraukia, užsimerkia. Ir vienu momentu - abu stačia galva nuo uolos žemyn!
  Pusiaukelėje iki bedugnės pabaigos erelis vieną akį pramerkia ir klausia:
  - Vilke, o tu apskritai ar turi sparnus?
  Vilkas pramerkia akį:
  - Ne.
  - Che che che, na tu ir lengvabūdis, vilke...

  Anekdotas - Tupi erelis ant uolos, žolę rūko..

 • Nakty autobusu per Lenkija vaziuoja turistu grupe. Ant galines sedynes sedi du pedikai. Vienas uzsimane pasibarskinti ir sako:
  - Davai padaryk mane...
  - Tu ka durnas, zmoniu daug, nepatogu.
  - Klausyk, as pakalbinsiu turistus, jei jie nieko neatsakys - vadinasi miega ir mes galesime...
  - Davai, pabandom.
  Atsistoja pydaras ir kreipiasi i turistus:
  - Duokite vandens, prasau...
  Tyla. Pydaras apsidziauge, nuvare i gala pas draugeli ir pasibarskino. Ryte autobusas privaziuoja muitine, ilipa muitininkas ir mato: sedi perbales vairuotojas ir maldaujamu zvilgsniu praso:
  - Ponas muitininke, duokit cigarete, visa nakty nerukiau, nors esu uzkietejes rukalius.
  - Tu ka, tyciojies - sako muitininkas - pilnas autobusas turistu su kontrobandinemis cizomis, otu manes dristi prasyti.
  - Jo, nakty vienas paprase atsigerti, iskart buvo isdulkintas...

  Anekdotas - Nakty autobusu per Lenkija vaziuoja..


 • Kaimas. Saulė leidžiasi taip lėtai. Ant prieklėčio sėdi trys diedukai.
  - Įdomu, įdomu, kuo gi bus mūsų anūkėliai?
  Vienas sako:
  - Maniškis toli eis, toli eis. Žinok, tik grįžta iš mokyklos, už švirkšto ir sau į veną. Į daktarus taiko, miestan važiuos.
  Kitas sako:
  - Mano ne, maniškį prie žemės traukia. Tik žemė įšyla, jisai ir sodina, ir sodina. Tai kanapes, tai aguonas. Bus agronomas. Filosofuoja, daug mąsto, šneka įdomiai.
  Trečias sako:
  - Maniškis tai ant vairuotojo traukia, ant vairuotojo.
  Antras senukas suraukęs antakius:
  - Kaip tai? Baik, Petrai, meluot. Juk taviškis, sakė, mašinų nemėgsta.
  Trečiasis senukas Petras:
  - Taip tik sako, o iš tikrųjų, parbėga iš mokyklos, į garažą, skudurą į benziną, prie veido ir... "važiuojam". Girdėjau gi anakart kaip su taviškiu, gi, šnekejosi.

  Anekdotas - Kaimas. Saulė leidžiasi taip lėt..

 • Pokaris. Kaimas, kolūkis. Visame kaime - tik moterys, seniai ir vaikai. Kartą kolūkio pirmininkas paskelbia žinią:
  - Mums į kaimą atsiuntė vyrą, tik tiesa, jis be kojų... Bet gal kas gali priglausti?
  - Nieko, paimsiu - ūkyje vis tiek pravers! - Sako viena moteriškė.
  Po poros savaičių pirmininkas vėl paskelbia žinią:
  - Mums į kaimą atsiuntė vyrą, tiesa jis be rankų... Bet gal kas priglaus?
  Iš kart pašoka viena moteriškė:
  - Žinoma, ūkyje pravers!
  Po poros savaičių pirmininkas vėl sukviečia moteris ir sako:
  - Mums atsiuntė dar vieną vyrą, turi ir kojas, ir rankas, tik yra impotentas. Gal kam reikia?
  Moterys pasipiktina:
  - Kam jis toks, invalidas, reikalingas?!!!

  Anekdotas - Pokaris. Kaimas, kolūkis. Visame k..

 • Miręs, Leninas pateko į pragarą. Po kiek laiko vienas iš velnių susitinka Poną Dievą. Dievas ir klausia:
  - Na, kaip ten pas jus reikalai su tuo Leninu?
  - Oi, Dieve, ir neklausk! Vis streikai, manifestacijos, mitingai, raudonos vėliavos, kursto velnius reikalauti trumpesnės darbo dienos... Tikras košmaras! Pone Dieve, pasiimk tu bent trumpam Leniną į dangų, mes kiek atsikvėpsim...
  Pagailo Dievui velnio, pasiėmė jis Leniną į dangų. Praėjo kiek laiko. Susitinka tas pats velnias vėl Dievą.
  - Na, Pone Dieve, kaip reikalai?
  Dievas tik žvilgt pro petį ir išdrožė:
  - Pirma, ne ponas Dievas, o draugas Dievas; antra, skubu į partinį susirinkimą, taigi, netrukdyk; o trečia - Dievo nėra!

  Anekdotas - Miręs, Leninas pateko į pragarą...

 • Miela Caca,
  tau rašo rembo. (Aš). Mačeu kaip diskone esi ivaldžiusi judesiuka ir tipo man patiko, kaip tu ivaldžiusi judesiuka. Nu biski apie manę. Aš turiu golfa. Viens aštuoni varikliuks aria kaip viens devyni, ryja kaip trys devyni. Jei geru keliu važiuosi tai rys mažeu, bet jei blogesniu, ten žvyrkeliu arbe per taip bloga kelia, tai rys daugeu.
  Yra peleks, tiuningovos lempos, sparnai nikeliux.
  Salonas kožinis apklijuotas lipdukais su tačkom ir bobom. Spalva graži, dažė pusbratanas. Lietniakai irgi nikeliux. Ka če dar... Ai mokausi šulioj 12 klasei. Ten pat kur ir tu tik ne toj kaip tu bet tik 12 kitoj klasei. Mum šalia buna lietuviu, tik ne ten pat kur tau, bet šale kur tau. Užteks apie manę, geriau papasakosiu kaip su chebra varėm į diskana, ir vos senio nenukalem. Tai va varom į diskana ir išoko senis ant kelio, tai ir vos nenukalem.
  Rašau tau dėlto, kad man patiko kaip tu ivaldei judesiuka ir tipo aš tau noriu pasakyt kad man tai patiko. Dar man patiko kaip tu kalbi su kitom panelem ir kad tu nepasikelusi, kai su jom kalbi. Apie manę viską jau žinai, todėl aš taugaliu pasakyt kad aš tave miliu, bo man patiko kaip tu ivaldziusi judesiuką. Aš tau parašeu eilėrašti (nepik kad klaidu pridareu).
  Aš miliu tave Caca,
  Todel nebuk tu kaka.
  Lipk pas man i tačka
  Ir busim mes kartu.
  Šita eilėrasti ir laiška man padejo parašyt pusbratanas, nes jis mokosi teigiamai. Aš pats mokausi.... e.... n.... vidutiniškai... einu i pamokas ten ir i pertraukas. Mano teliafo numeris aštuoni šeši du septyni vienas tris du keturi penki devini. Parašik kai noresi parasit. O jei nenoresi, tai zinok kad tu esi dura ir kad tu... padarei klaida. Kad tokios duros aš dar givenime nemaciau.
  Bučioju.
  Tavo Rembas.
  P. S. Tu gerai judesiuką įvaldžius.
  (užrašė pusbrolis Aurimas, kalba netaisyta)

  Anekdotas - Miela Caca, tau rašo rembo.(Aš)...

 • Krepšinio varžybos. Susitiko "Lietuvos ryto" ir "Valmieros piens" komandos. Komentantorius pradeda komentuoti varžybas. Pirmas kėlinys:
  - Ir visi pradeda žaisti. Dabar su kamuoliu rankose "Lietuvos ryto" žaidėjai, ir iš tritaškio pataiko. Rezultatas 0:3 vilniečių naudai. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Pataiko iš dvitaškio. Rezultatas 2:3, vilniečiai prekyje. Dabar vėl su kamuoliu latviai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 5:3 šįkart latvių naudai. Dabar su kamuoliu vilniečiai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 5:5. Lygiosios. Dabar vilniečiai su kamuoliu. Nepataiko. Griūva Vilniaus komandos gynėjas Nesbis. Dabar jis mes du baudos metimus. Pirmajį pataiko. Antrojo nepataiko. Rezultatas 5:6, vilniečiai įsiveržė į priekį. Po penkiolikos minučių antras kėlinys:
  - Sugrįžtame, kur tęsiasi krepšinis. Priekyje dabar latviai. Rezultatas 28:20. Dabar su kamuoliu latviai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 31:20. Dabar su kamuoliu rankose vilniečiai. Iš tritaškio pataiko. Rezultatas 31:23. Vėl vilniečiai su kamuoliu. Nepataiko. Dabar vilniečiai mes baudos metimus. Pirmajį pataiko. Rezultatas 31:24. Ir antrajį pataiko. Rezultatas 31:25. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Pataiko iš dvitaškio. Rezultatas 33:25. Po devynių minučių trečias kėlinys:
  - Sugrįžtame, kur tęsiasi krepšinis. Priekyje vilniečiai. Rezultatas 63:49. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 63:52. Dabar su kamuoliu rankose vilniečiai. Iš dvitaškio pataiko. Rezultatas 65:52. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Nepataiko. Po septynių minučių ketvirtas kėlinys:
  - Sugrįžtame, kur tęsiasi krepšinis. Priekyje vilniečiai. Rezultatas 78:73. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 78:76. Vėl latviai su kamuoliu rankose. Vėl iš tritaškio pataiko. Rezultatas 78:79. Latviai priekyje. Dabar su kamuoliu vilniečiai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 81:79. Po kelių minučių.
  - Dabar su kamuoliu rankose vilniečiai. Pataiko iš dvitaškio. Rezultatas. 92:90. Dabar su kamuoliu rankose latviai. Pataiko iš dvitaškio. Rezultatas 92:92. Lygiosios. Po poros minučių:
  - Dabar su kamuoliu rankose vilniečiai. Pataiko iš tritaškio. Rezultatas 101:98. Iki pabaigos viena minutė ir dvylika sekundžių. Po kiek laiko:
  - Aidi sirena. Žaidimas baigiasi, susitiksime su jumis poryt, kur susitiks "Lietuvos rytas" su "Žalgiriu". Rezultatas 112:103 vilniečių naudai. Iki.

  Anekdotas - Krepšinio varžybos. Susitiko &quo..

 • Viena karta piemuo gano avis prie apleisto kelio. Staiga sucypia stabdžiai ir salia sustoja naujutelaitis Jeep Cherokee. Vairuotojas, jaunuolis, dėvintis Brioni kostiumą, avintis Cerrutti batus, ryšintis YSL kaklaraišti, akis uzsitamsines Ray - Ban akiniais, atsainiai išlipa is mašinos ir priejes prie piemens taria:
  - Klausyk, piemenie, jeigu tu man duosi viena avi, as tiksliai atspėsiu kiek tu is viso turi aviu.
  Piemuo paziuri i jaunuoli, gailiai paziuri i aviu banda ir sako: - Gerai!
  Jaunuolis is automobilio išsitraukia notebooka, mobilu telefoną, GPS'a, viska sujungia i krūva, atsidaro Excel lentele su 60 - cia puslapiu užpildytu formulėmis, operatyviai užsako nuskenuoti vietoves vaizda per geoinformacini palydova, automatiškai suveda duomenis i duomenų baze ir tuoj pat atspausdina 150 puslapiu ataskaitas su spalvotu high - tech mini - printeriu.
  Džiaugsmingu veidu jis pasisuka i piemenį:
  - Tu turi 1586 avis!
  - Visiškai teisingai, pasiimk viena avi, - atsako piemuo.
  Jaunuolis pasiima avi, igruda ant užpakalines džipo sėdynes ir jau ruošiasi vaziuoti.
  Piemuo ir sako:
  - Jeigu as atspėsiu kur ir kuo tu dirbi, ar atiduosi man avi?
  - Gerai, kodel gi ne!
  - Tu dirbi konsultantu Arthur Andersen kompanijoje.
  - Kaip tu atspėjai? - nustebęs klausia jaunuolis.
  - Labai paprastai, - atsako piemuo, - Visu pirma - tu cia prisistatei, nors man taves visai nereikėjo;
  antra - tu paėmei is manes užmokesti uz tai, kad pasakei tai, ka as ir taip
  žinojau;
  trečia - tu visiškai nesupranti mano darbo esmes, nes i dzipa vietoje avies
  susikisai mano suni!

  Anekdotas - Viena karta piemuo gano avis prie a..

 • "Valgykla. Destytojas pasiima maista ir atsisedes prie artimiausio stalelio megaujasi gardzia sriuba.
  Netrukus i valgykla atskuba alkanas studentas, prisikrauna pilna padekla ivairiu valgiu ir tingedamas ieskoti laisvo stalelio, drasiai sedasi prie artimiausio stalelio, kur gardzia sriuba megaujasi destytojas.
  Destytojas, grieztu zvilgsniu sutinka studento poelgi, ir su kreiva sypsena neprasytam sveciui isdrozia, - kad zasinai ir kiaules prie viena stalo nesedi.
  Studentas, ramiai pakyla nuo kreslo ir maloniai sypsodamasis lyg tarp kitko, sau sako: - nu ka zasys, - skrendam!
  Aisku, destytojas prisiekia sau, kad per egzaminus studentui bus riesta.
  Netrukus prasidejo sesija ir aukscia u aprasyti veikejai susitinka egzamino metu. Aisku, destytojas jauciasi padeties seimininku ir puikiai atsimena neisaukleto studencioko poelgi.
  Bet atsitinka taip, kad egzamino metu, kad ir ko beklaustu, ka beprasytu paaiskinti gerb. profesorius ponaicio studento, pastarasis - ramiai, uztikrintai ir neslepdamas pasitenkinimo beria lyg is "pypkes" teisingus atsakymus.
  Destytojas, priblokstas tokia ivykiu raida, nusprendzia "isdurti" studencioka ir taip nors kiek atsikersyti.
  - Paskutinis klausimas. Isivaizduok, eini misko takeliu ir pries save ant kelmo pamatai du maisus. Ant vieno is ju parasyta "protas", o ant kito - "pinigai". Kuri maisa pasiimtum?
  - Aisku, kad pinigus, - net nesvarstes atreze studentas.
  - Kodel? - nusistebejo destytojas ir galvoja, - na va, dabar tai "isdursiu" tave.
  - Kam ko truksta, tas ta ima, - atsauna studentas, ir su sypsena duoda i rankas destytojui studiju knygele.
  Destytojas, perkaites is pykcio ciumpa knygele, nirsdamas sedasi prie
  savo stalo ir ieskodamas kur pasirasyti, sumasto dar viena "zapadlo" - nerasysiu pazymio, o pavadinsiu ji tuo, kuo manau jis esas - "debilas". Kaip sumaste, taip ir padare.
  Grizta studentas namo, atsivercia studiju knygele ir vietoj "desimtuko" pamato didelem raidem, tiesiog irezta uzrasa - debilas. Nedelsian studentas mob. telefone susiranda destytojo telefono numeri ir skambina jam. Po keletos signalu, studentas isgirsta savim patenkinto destytojo - alio. Studentas, neva susirupinusiu balsu ir sako:
  - Destytojau! Pasirasyt tai pasiraset, bet pazymio tai neparaset. "

  Anekdotas - "Valgykla. Destytojas pasiima ..

 • 1937 - ieji metai. Josifas Stalinas nuvažiuoja į mokyklą aplankyti mokinių, papasakoti jiems apie komunizmą ir pan. Ateina į vieną klasę ir pradeda kažką pasakoti. Vaikams nuobodu, jie ima knapsėti. Tai matydamas, Stalinas iš monologo pereina į dialogą:
  - Sakykit, vaikučiai, gal turite kažkokių klausimų?
  Ranką pakelia Petia:
  - Taip, turiu tris klausimus.
  - Sakyk, - leidžia Stalinas.
  - Pirma: Kas nužudė Kirovą? Antra: Kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: Kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai?
  Stalinas išbąla, jį išpila šaltas prakaitas, bet staiga suskamba skambutis, vaikai pašoka ir išbėga iš klasės. Kitos pamokos pradžioje
  Stalinas pratęsia:
  - Na, ar dar kas nors turite man klausimų?
  Ranką pakelia Maša:
  - Taip, turiu penkis klausimus.
  - Sakyk, - leidžia Stalinas.
  - Pirma: Kas nužudė Kirovą? Antra: Kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: Kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai? Ketvirta: Kodėl skambutis nuskambėjo 20 minučių anksčiau? Penkta: Kur dingo Petia?

  Anekdotas - 1937-ieji metai. Josifas Stalinas n..

 • Eina vilkas misku ziuri zuikis su motoroleriu vaziuoju. Ir sako jam:
  - Klausyk zuiki is kur pas tave pinigu motoroleriui?
  - Na matai vilke negeriu kaip tu ir susitaupau.
  Kita diena eina vel vilkas misku ziuri zuikis su masina vaziuja. Ir sako zuikiui:
  - Klausyk zuiki is kur pas tave pinigu masinai?
  - Na matai vilke negeriu kaip tu ir susitaupau.
  Kita diena eina vel vilkas misku ziuri zuikis su limuzinu bevaiziuojas. Susistabdo jisai zuiki ir klausia:
  - Klausyk zuiki is kur pas tave pinigu limuzinui?
  - Na matai vilke, negeriu kaip tu ir susitaupau.
  Kita diena vaziuoja zuikis zu limuzinu ir tik staiga virs galvos vilkas su naikintuvu praleke. Zuikis susitikes vilka klausia :
  - Klausyk vilke is kur pas tave pinigu naikintuvui?
  - O gi butelius pardaviau.
  :D

  Anekdotas - Eina vilkas misku ziuri zuikis su m..

 • Į taksį įlipa blondinė su šuneliu.
  Vairuotojas:
  - Kur vešim tą kalę?
  Blondine:
  - Čia ne kalė, o patinas.
  Vairuotojas:
  - Aš ne tavęs klausiu.
  ***************
  Važiuoja taksistas naktį, gatvės tuščios nėra žaliavos, ai galvoja važioju namo. Truputi pavažiavęs žiuri girta blondinė stabdo, labai trumpu sijoneliu, ai galvoja paimsiu. Atsisėda blondinė į galą ir važiuoja. Taksistas nusistato veidroduką į jos tarpkojį ir vis
  stebi. Truputi pavažiavus, žiuri stabdo jį girtas frontas, ne pagalvoja taksistas jo tai neimsiu, bet pamatęs, kad tas laiko rankoj daug pinigų sustoja. Frontas atsisėda į priekį ir važiuoja jie toliau. Po kiek laiko frontas išsitraukia iš kišenės šukas ir žiurėdamas į vairuotojo veidrodėlį šukuojasi, susišukavęs sako:
  - Nu blet reikia mest gert nes jau snukis į pyzdą panašus!
  ************
  Per raciją policininkas praneša kolegai: "pro tave tuoj važiuos raudona honda civic, sustabdyk ir iškart nusimauk kelnes" Tas sustabdo, nusimauna kelnes, mašinoj girta blondinė, jam sako: "Tai ką, ir vėl į alkotesterį reiks pūsti?
  ***********

  Anekdotas - Į taksį įlipa blondinė su šune..

 • Sėdi universiteto valgykloje dėstytojas. Valgo. Ateina prie jo studentas, atsisėda. Dėstytojas negali patikėti: juk dėstytojų stalas! Sako studentui:
  - Žąsys ir kiaulės prie vieno stalo neėda.
  - Tada žąsys išskrenda, - ir studentas nueina prie kito stalo.
  Dėstytojas susinervina "Na, atkeršysiu tam akiplėšai per sesiją".
  Ateina sesija. Studentas ramiai į visus dėstytojo klausimus atsako. Dėstytojas nervinasi - reikia 10 parašyti, bet ranka nekyla.
  - Galima paskutinį klausimą? Įsivaizduok - eini mišku ir du maišai padėti. Viename pinigai, kitame - protas. Abu pilni, tokio pat svorio. Kurį renkiesi?
  - Pinigus, - nemirktelėjęs atsako studentas.
  Dėstytojas triumfuodamas atsako:
  - Aš rinkčiausi protą.
  - Kam ko reikia, tas tą ir ima, - "suvaro" dėstytoją mokinys.
  Dėstytojas raudonas iš pykčio. Nerašo ranka 10 nors tu ką. Įraito - "Debilas".
  Studentas gražiai padėkoja, nepažiūri į knygelę ir eina namo. Namie atsiverčia, perskaito ir skambina dėstytojui.
  - Labas vakaras! Gerbiamas dėstytojau, jūs knygelėje pasirašėte, bet pažymį įrašyti tai pamiršote...

  Anekdotas - Sėdi universiteto valgykloje dėst..

 • - Gyditojau, mano labai prasta atmintis.
  - Gerai, patikrinsime. Vadinasi, jūs skundžiatės prasta atmintimi...
  - Aš skundžiuosi prasta atmintimi? Kas jums tai pasakė

  Vaikšto po turgų žmogus su meška. Jam pasiūlo pirkti papūgą.
  - gerai, tuoj, - sutinka žmogus, - tik pirmiausiaisurasiu, tą, kuris man pernai pardavė žiurkėną.

  Petriukas klausia dėdės:
  - Dėde, ar rašlas brangus?
  - Ne, o kodėl klausi?
  - Vakar ant kilimo aš išliejau rašalinę ir mama mane baisiai apšaukė.

  Vaikšto pirkėjas po turgų. Pamato, papūgą tupinčią ant kartelės. Ant vienos kojos - žalias siūlas. ant kitos - raudonas.
  - Kam tie siūlai? - Klausia pirkėjas
  - Patrauksi už žalio siūlo prašneks prancūziškai, patrauksi už raudono - vokiškai.
  - O jai abu siūlus truktelsiu iš karto? - įkirauja pirkėjas.
  - Kvaily!!! - surinka papūga lietuviškai, ant uodegos nukrisiu

  Pietų metu, nurijęs kąsnį,
  Petriukas mamos klausia:
  - Ar galiu kalbėti?
  - Ne, Petriuk, prie stalo nekalbama.
  Baigdama pietauti, mama sako:
  - Dabar tu gali kalbėti.
  - Per vėlu - atsako Petriukas - aš tik norėjau pasakyti, kad tavo sriuboje buvo musė.

  Budinčio gyditojo kabinete suskamba telefonas:
  - Gyditojau, prašau pasakyti, Kokia Petriuko sveikata?
  - Dar neatgavo sąmonės.
  - O kada jis atsigaus, kaip manote?
  - Jeigu klostysis kaip numatyta, tai, manau, po trijų keturių dienų.
  - Dėkoju.
  - Nėra už ką, o kas čia klausė?
  - Petriukas. Tai vienintelis būdas sužinoti, kiek mane dar laikys šioje prakeiktoje ligoninėje.

  Dvo skruzdės rengia pasalą drambliui
  Viena skruzdė sako:
  - Pirmiausia mums reikia jį pargriauti, o po to suspardysim!!!

  Dantistas supykęs sako klientui:
  - Jūs man sumokėjote padirbtais pinigais.
  - Tai normalu, juk jūs man sudėjote dirbtinius dantis!!!

  - Kur mir4 Napaleonas? - klausia mokytoja.
  - 35 - tame puslapyje!!! - atsako Petriukas


  Palinkėjimas:

  Nebūkite raguoti -
  Kaip ožkos prie namų,
  Nebūkit užsispyrę -
  kaip avinas kalnų
  Ir nors Naujieji
  skelbia,
  kad Metai avinų
  Visiems mes palinkėsim
  nepasikabint ragų...

  Anekdotas - -Gyditojau, mano labai prasta atmin..

 • Į naujo ruso mersą atsitrenkia žiguliukas, kurį vairavo moteris. Naujas rusas išlipa ir kad pradės rėkti:
  - Tu kurva, tave išpisiu už tai!
  Moteris:
  - Palaukite paskambinsiu vyrui jis viską sutvarkys...
  Naujas rusas:
  - Gerai skambink.
  Moteris paskambina. Už 5 minučių privažiuoja limuzinas, iš jo išlipa dar krūtesnis, ir klausia moters:
  - Na, zuikuti kas nutiko?
  Moteris:
  - Va, jis mane norėjo išpisti.
  Iš limuzino išlipęs vyras pasikviečia apsauginį ir liepia tą nauja rusą nuvežti į mišką ir išpisti. Apsauginis imeta naują rusą į bagažinę ir veža į mišką. Staiga girdi barbenimą ir balsą iš bagažinės:
  - Vasia, duosiu 5000 baksų, nepisk manęs.
  Vasia:
  - Ne, bosas sakė išpisti, vadinasi išpisti.
  Naujas rusas:
  - Duosiu 15000 baksų nepisk?
  Vasia:
  - Ne bosas liepė išpisti, vadinasi išpisti.
  Staiga Vasiai suskamba telefonas.
  Vasia:
  - Taip bose, gerai, užvažiuoti, paimti, nuvežti į mišką, nušauti, supratau bose.
  Naujas rusas:
  - Vasia, tu žiūrėk nesupainiok, mane pisti turi!

  Anekdotas - Į naujo ruso mersą atsitrenkia ž..

 • Mokytoja aiškina vaikams apie vyriškos ir moteriškos giminės daiktavardžius. Petriukas kelia ranką ir klausia:
  - Štai tušinukas, vyriškos giminės?
  - Taip, žinoma. Matai, jau supranti.
  - O tušinuko šerdis? Moteriškos giminės?
  - Taip. Matai, koks tu protingas.
  - O kodėl jie vaikų neturi?
  - Fuu!!! Išeik iš klasės!
  Išeina Petriukas į koridorių, atsisėda ant palangės ir liūdnai spragsi tušinuku, mėgindamas rasti tiesą. Pro šalį eina direktorius, mato, kad Petriuką vėl išvarė, eina kartu su juo pas mokytoją. Mokytoja direktoriui viską paaiškina, o jis, atėmęs iš Petriuko tušinuką, pradeda jį ardyti ir tyrinėti.
  Staiga ištraukia spyruoklę ir garsiai sušunka:
  - Cha! Na tu, Petriuk, ir stuobrys! Taigi ten yra spiralė!

  Anekdotas - Mokytoja aiškina vaikams apie vyri..

 • Dievas sutvėrė arklį ir pasakė:
  - Tu sunkiai dirbsi, mažai ilsėsiesi, maitinsi ir mokysi savo kumeliukus, bet gyvensi 60 metų.
  - Kam man tokiam sunkiam gyvenimui tiek daug metų? Man užteks ir 20 metų, o kitus 40 metų gali pasilikti sau.
  Tada Dievas sutvėrė šunį ir pasakė:
  - Tu aplosi kiekvieną, kuris praeis pro šalį. Ir gyvensi 20 metų.
  - Kaip lojimui, kiek daugoka, - pasakė šuo. Užteks man ir 10 metų, o kitus 10 metų gali pasilikti sau.
  Tada Dievas sutvėrė žmogų ir tarė jam:
  - Esi mano mylimiausias kūrinys, tadėl galėsi linksmintis ir gyventi be rūpesčių, bet tavo gyvenimas tęsis 20 metų.
  - Nieko sau! - pasipiktino žmogus. - Toks geras gyvenimas ir taip trumpai. Žiūrėk turi 40 nereikalingų arklio metų ir dar 10 metų atidavė šuo. Tai duok man tuos metus man, gerai?
  Dievas sutiko, nes ko nepadarysi dėl mylimiausio kūrinio. Nuo tada žmogus 20 metų gyvena linksmai ir be rūpesčių, paskui 40 metų dirba, aria ir rūpinasi vaikais, o paskutinius 10 metų sėdi kieme ir aploja kiekvieną, kuris praeina pro šalį.

  Anekdotas - Dievas sutvėrė arklį ir pasakė:..

 • Susitaria Onutė su Petriuku susitikti į pasimatimą prie cukraus fabriko. Onutė ateina, o Petriukas kaip visada vėluoja. Pro šalį eina Onutės mamos draugė ir klausia Onutės ką tu čia veiki. Onutė nesako, kad laukia Petriuko ir pasako, kad turėtų gabalinio cukraus atvežti. Moteris sako, kad ir man reikia ir stoja už Onutės į eilę. Pro šalį eina žmonės paklausia jų ko jie čia stovi ir sužinoję, kad laukia gabalinio cukraus taip pat stoja į eilę. Pro šalį eina policininkas ir nusistebi, kad tokiais laikais dar yra eilė prie cukraus fabriko. Prieina prie Onutės ir klausia ko čia mergyte lauki. Outė sako ponas policininke duokit ausį pasakysiu. Policininkas pasilenke ir Onutė sušnibžda Petriuko. Policininkas atsisuka nustebęs į visą eilę ir klausia už Onutės stovinčios moters, o ko jūs laukiat. Moteris atsako to pačio ko ir mergytė. Policininkas nustebęs eina į eilės galą ir visų klausinėja ko laukiat, o visi sako to pačio. Priėjęs eilės galą nustemba tenai pamatęs 80m. bobutę. Ir klausia o, ko gi tu bobute čia lauki. Bobutė atsako, tai va dantys išbirėjo tai nors pačiulpsiu.

  Anekdotas - Susitaria Onutė su Petriuku susiti..

 • Sustabdo policija Vycka ir sako:
  - bauda 400lt.
  Vycka sako:
  - jei jus is manes paprasysit pinigu jums bus blogai nes as visus pazystu ir as jiems pasiskusiu.
  - na jau visus pazysti? - klausia policininkai?
  - taip visus pazystu?
  - tai jei visus pazysti tai nuvaziuok pas adamkaus patareja ir padaryk 50 g.
  nuvazivo vycka pas prezidento patareja padare 50. grizo pas policininkus ir policininkai sako:
  - tai gal tu ir prezidenta pazysti?
  - pazystu.
  nuvaziavo pas prezidenta padare 50g. tada policininkai susidomeja klausia:
  - tai gal tu ir uzsieni pazysti?
  - pazystu.
  policininkai sako:
  - jei tu pamojuosi is popieziaus balkoneliu su juo niekada daugaiu negausi baudu.
  nuvaziavo pamojavo su popieziumi ir grizes pas policininkus pamate kad viemas nualpes ant zemes guli ir klausia kito:
  - kas cia jam atsitiko?
  - nesakysiu, - atsake policinikas.
  - nu tai pasakyk kartu atvaziavom taigi.
  - nu gerai priejo prie musu Maiklas Dzeksonas ir klausia "koks ten debilas su Vycka balkonelyje mojuoja".

  Anekdotas - sustabdo policija Vycka ir sako: -..

 • Pamoka, mokytoja klausia, laikydama ant ranku ežiuką. Vaikai, kas čia?
  Marytė:
  - Liūtas!
  - Ne, ne liūtas - sako mokytoja.
  Kita mergaitė:
  - Tai žirafa!
  - Nu, ir ne žirafa, vaikučiai - sako mokytoja.
  Dar berniukas kelia ranką ir sako:
  - Žinau - tai kiškis!
  - Ne, vaikai, ir ne kiškis. Gal kas nors tikrai žinote, koks tai gyvūnas?
  Petriukas:
  - Aš žinau!
  Mokytoja:
  - Tai ateik prieš klasę ir pasakyk visiems, kas čia.
  Petriukas prieina išdidžiai, visi vaikai įdėmiai, kartu su mokytoja, žiūri. Jis paima ežį ant rankų ir sako:
  - Tai štai koks tu, BRIEDI!

  Anekdotas - Pamoka, mokytoja klausia, laikydama..

 • Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 125