Anekdotų kategorijos

Anekdotai apie naujuosius rusus, lietuvius

 • Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 29


 • Važiuoja naujas mersas ir į jį atsitrenkia sena volga. Išlipo naujas rusas, pasiėmė beisbolkę ir daužo volgą. Staiga išdūžta priekinis volgos stiklas ir naukas rusas pamato už vairo sėdintį policiniką.
  Sako: ponas policininke, aš baladoju, baladoju, nežinau kam baudą sumokėt...

  Anekdotas - Važiuoja naujas mersas ir į jį a..

 • Birbia "Moskvičiumi" toks baisiai nelaimingas žmogelis. Iš darbo tik ką išmetė, gyvenimas - sudirbtas, namuose žmona ir trys vaikai alkani. Nėra gyvenimo, nors nusišauk. Iš nevilties sugalvojo gudrybę. Pastebėjo, kad iš užpakalio kažkoks "opeliukas" prisiartino ir kad mygs ant stabdžių!
  Triukšmas, dūžtantis stiklas, baisus metalo žvangesys ir, kaip visad po tokių atvejų, spengianti tyla. Žmogelis atsimerkia, iš lėto atsisuka ir iš netikėtumo išpučia akis: jam uodegon "šešišimtasis" mersas įsivaręs, o iš jo jau naujasis rusas ropoja.
  Naujasis rusas prieina prie sulamdyto "Moskvičiaus" ir atsargiai kalbina žmogelį:
  - Na kaip, gyvas, sveikas? Na ir ačiū Dievui. Šitą, bratan, aš tau truputį mašiną apdaužiau, bet kam mums tas "bazaras", gal imk 5 gabalus žalių ir skirstomės? Tinka?
  Žmogelis, neatgaudamas žado, linkteli galvą, pasiima pinigus ir netiki savo akimis.
  - Kas nors ne taip? - stebisi naujasis rusas.
  - Ne, viskas gerai, - nutęsia žmogelis, - tik prieš tai pasirodė, kad paskui mane ne jūs, o kažkoks "opeliukas" važiavo...
  Naujasis rusas priglaudžia pirštą prie lūpų:
  - Ša. Še tau dar 5 gabalai baksų ir tylėk. Tas "opeliukas" tarp mūsų mašinų...

  Anekdotas - Birbia "Moskvičiumi" toks baisiai ..


 • Kaimas, upės krantas... Saulutė leidžiasi. Ant upės kranto sėdi du apsirūkę draugeliai ir kaifuoja. Kažkur pasigirsta "Jeep Grand Cherokee" riaumojimas, ir po kiek laiko privairuoja jis prie narkomanų. Iš džipo iššoka naujasis rusas:
  - Vyrai, kur čia brasta, kur negilu, pravažiuoti galima? Yra?
  Draugeliai choru:
  - Va, tiesiog čia, kur stovi ir važiuok!
  Naujas rusas įšoko i savo džipą ir pirmyn. Tik bul bul ir... paskendo džipas. Išplaukia jis vos ne vos į krantą visas piktas ir šlapias ir bėgte prie pūtikų.
  - Jūs debilai nx, užmušiu bl, kokia jums čia brasta!!!!!!!
  - Nu baik tu, nesvaik, tik prieš pusvalandį šitoje vietoje žąsims gylis iki juosmens buvo... Rimtai, sėdėjom gi, patys matėm.

  Anekdotas - Kaimas, upės krantas... Saulutė l..

 • Lietuvos drabužių dizaineriai siūlo naujo modelio kepures, skirtas specialiai politikams, žinantiems lietuvių liaudies patarles. Jos yra siuvamos iš asbesto ir yra nedegančios.

  Anekdotas - Lietuvos drabužių dizaineriai si..

 • Vaziuoja naujas rusas su savo mersu ant 280km/h. policininkas pamato, ir sustabdo ji.
  - vairuotojo teises, prasome, - papraso policininkas.
  - neturiu, vogta masina, - atsako naujas rusas.
  - prasome islipti is automobilio, - policininkas pareikalavo.
  negaliu, herojino pilnos kisenes, islipsiu tai dar atimsit is manes, - atkerta n. rusas.
  - atidarykite bagazine! - grieztai reikalauja policininkas.
  - negaliu, ten lavonas jau tris savaites guli, atidarysiu, tai smirdes labai, - vel atkerta n. rusas
  Policininkas iskviete, CZV, pastiprinima, ir t. t. , pastiprinimas atvaziuoja i ivikio vieta, ir klausia pareiguno, kame reikalas?
  pareigunas viska isdeste.. vyriausias komisaras patikrino n. rusa, viskas gerai, teises geros, herojino neigramo, bagazine tuscia
  - ka cia mus apgaudineji???!!! - komisaras pareigunui
  Naujas rusas isiterpia:
  - pala pala, jis dar pasakys, kad as ant 280 vaziavau...

  Anekdotas - vaziuoja naujas rusas su savo mersu..


 • Tarptautiniame "kalbančių šiknų" konkurse laimėjo Rolandas Paksas. Su naujai parengta cirko programa jis šiuo metu važinėja po Lietuvos kaimus.

  Anekdotas - Tarptautiniame "kalbančių šiknų..

 • Žodžiu, tokis pošlas anekdotikas. Ir ilgas. Ir ne visiems suprantamas.

  Taigis, kartą gyveno toks vyrukas su labai trumpu pimpaliuku. Turejo jis žmoną. O žmona, aišku, buvo baisiai nepatenkinta. Graužė ji vyrą dėl trumpo pimpaliuko baisiau už kokį vėžį. Taigi, vyrukas nuėjo pas daktarą, kažkokių ten mokslų profesorių, ir paprašė jam pimpalą prailginti. Daktaras pasiūlė jam sudalyvauti naujų vaistų bandymo programoje. Ėmė jam maitinti kažkokias tabletes. Po poros savaičių pimpilas ėmė nerealiai greitai augti. Vyrukas patenkintas, jo žmona irgi. Bet... Atsitiko problema. Profesorius numirė. Netikėtai. Ir žuvo visi jo daryti tyrimai. O pas vyruką pimpalas auga kuo toliau, tuo greičiau. Problemos kyla. Per dieną keliasdešimčia centimetrų išauga. Na, vyrukas nutarė nusikirsiti sau pimpilą. Nusikirto kartą, kitą... O pimpilas auga vis greičiau ir greičiau. Na, žodžiu, po mėnesio ar kelių tas vyrukas numirė. Matyt kraujo užkrėtimas kilo dėl nuolatinio kapojimo, ar kažkas panašaus. Palaidojo tą vyruką. Kitą dieną kapinių sargas vaikšto po kapines ir mato: iš kapo lindi didžiulis pimpilas. Na, kapinių sargas pabandė tą pimpilą nupjauti, bet jau kitą dieną iš kapo kyšojo dar keleriopai didesnis. Galų gale, pasitaręs su velionio artimaisiais, kapinių sargas iškasė lavoną, apvertė jį veidu į žemę ir vėl užkasė.

  Praėjo keletas metų. Apie tą incidentą visi užmiršo. Tik staiga kilo skandalas. Šalia Baltųjų rūmų, prie pat vartų į Kapitolijaus parkelį, išdygo... Na, patys žinot kas. Amerikiečių žvalgyba buvo sukelta ant kojų. Po mėnesį trukusio tyrimo išsiaiškino, kad pimpilas kiaurai žemės rutulį matyt atkeliauja iš kažkurios Rusijos vietos. Kreipėsi į rusus. Rusai pasiuntė į Ameriką agentą - gruziną. Agentas dingo. Kaip į vandenį. Po kelių mėnesių rusai pasiuntė naują agentą - išsiaiškinti, kur dingo ankstesnis agentas - gruzinas. Atvažiuoja naujasis agentas į Ameriką, ir mato, kad toje vietoje, kur anksčiau buvo varteliai, dabar stovi didžiulis restoranas. Užeina, galvoja, paklausinės pas barmenus, lankytojus, kas ir kaip. Prisėda, užsisako valgyt ir klausia, kas čia per įstaiga, iš kur atsirado ir pan.. O jam atsako - taigi čia prieš kelis mėnesius gruzinas kažkoks šašlykinę įkūrė. Tai vat, tiek pelno gavo, kad dabar jau šašlykų restoraną padarė...

  Anekdotas - Žodžiu, tokis pošlas anekdotikas..

 • Studentas, naujo ruso sūnus, rašo laišką namo:
  "Tėte, mokausi gerai. Viskas tvarkoje, tik viena problema: Visi į paskaitas važinėja autobusu, tik aš vienas - nuosava mašina! "
  Tėvai rašo sūnui:
  "Sūnau, nereikia išsiskirti iš kitų, būk kuklus. Nusipirk autobusą ir važinėk kaip visi. "

  Anekdotas - Studentas, naujo ruso sūnus, rašo..


 • Kartą Petriukui teko skristi vienu lėktuvu kartu su pačiu Lietuvos šviesuoliu, protu, garbe ir orumu - pačiu Vytautu L. "Kaip man pasisekė" pagalvojo Petriukas. "Kiek sužinosiu naujo, gražaus, patriotiško, lietuviško".
  Tuo metu Vytautas L. pradėjo spręsti kryžiažodį. "Jis tikrai kažko manęs paklaus ir aš turėsiu progą pabendrauti su pačiu Vytautu L. " svajojo Petriukas.
  Staiga Vytautas L. atsisuka į Petriuką.
  - Gal galėtumėte pasakyti - žmogaus kūno dalis iš 5 - ių raidžių, prasideda raide B?
  "O, Jėzau" išsigando Petriukas. "Negi aš Vytautui L. sakysiu šį baisu žodį, turi gi būti kokia nors kita kūno dalis iš raidės B". Ir džiaugsmingai sušunka:
  - Bamba!!!
  - A, teisingai. Gal turite trintuką.

  Anekdotas - Kartą Petriukui teko skristi vienu..


 • Kai kurios girtumo stadijos: 1. BLAIVUMAS. Atsiranda po to kai tris dienas nebevartojate alkoholio. Buitinės, asmeninės ir profesinės problemos užgula jūsų pečius lyg krūva šiukšlių. Nuotaika sugenda, norisi išgerti. 2. LENGVAS GIRTUMAS. Atsiranda po butelio alaus, taurės vyno, stikliuko degtinės ar konjako. Visos gyvenimiškos problemos užgula jus dar smarkiau. Jūs norite į jas spjauti ir išgerti dar. Jaučiate pagyvėjimą. 3. TRIGUBAI LENGVA. Visos problemos nueina į antrą planą, palyginus su tuo, kaip jums norisi išgeri. Jūs linksmi ir budrūs. 4. PUSIAU VIDUTINĖ. Atsiranda po penkių bokalų alaus, keturių sauso vyno butelių ar vieno butelio degtinės. Jūs galvojate, kad jūsų problemos nieko nebereiškia. Jums jų per maža, todėl ieškote sau naujų problemų. Norisi skraidyti ir išgerti. 5. VIDUTINĖ. Kad pasiektumėte šią stadiją alaus ar sauso vyno nebeužtenka. Jūs surandate tas pačias problemas, kurių taip ieškojote prieš tai buvusioje stadijoje. Tokią progą reikia aplaistyti. Skraidyti jau nesinori, bet kitaip nebeišeina. Visi siūlo jums labai ilgą kelionę ir nemokamai, arba siūlo nusipirkti elektros lempučių. 6. PUSIAU SUNKI. Stiprus vynas taip pat nepadės. Judėjimas erdvėje susijęs su didelėmis problemomis, bet dar išlieka galimybė kažkur nueiti. Fizikos kūno judėjimo dėsniai nebeatitinka savo paskirties. Bet kol kas nesinori eiti, ypač jei ko nors dar liko. Nereikia praleisti tokių progų. 7. SUNKI. Lieka tik viena problema – į stikliuką įpilti daugiau nei išlieti ant staltiesės. Norisi kažkur nueiti, bet jau nebėra jokių fizinių galimybių. Belieka tik gerti. 8. ITIN SUNKI. Prisideda pilstukas ir diklofosas. Kam reikia tų stikliukų, jei galima gerti iš kakliuko? Ir kur jūs čia matėte staltiesę? Ir aplamai: kur aš? Kas aš? Ir kaip mums apginti Tėvynę? 9. TAIKINGA. Viskas aplink tylu ir ramu. Gyvenimas pavyko, kad taip dar kažkiek išgerti. 10. APSOLIUTUS GIRTUMAS. Nieko. Manęs nėra namuose.

  Anekdotas - Kai kurios girtumo stadijos: 1.BLAI..


 • Colgate” pristato naują dantų šepetėlį, kuris pasiekia ir sunkiausiai prieinamas vietas. Lietuvos gydytojai - traumatologai primena: neužmirškit, kad tai tik DANTŲ šepetėlis.

  Anekdotas - Colgate” pristato naują dantų ..

 • Važiuoja naujas rusas savo Mersu - lėtai, kad visi matytų. Žiūri, šalikelėj sugedęs zapas stovi ir suvargęs žmogelis šalia jo stabdo. Keista, bet novarusui pagailo to žmogelio ir sustojo. Prisikabino tą zapą prie savo merso ir velka, neskubėdamas, iš lėto. Staiga pro mersą, kaip pro stovintį, prasineša bumeris. Novarusas susinervino ir puolė vytis. Taip ir nulėkė kartu su zapu. Zapo vairuotojas išsigando, mirkčioja mersui šviesomis, mojuoja rankomis, stabdyk, tipo. Nu bet kas tam novarusui - lenktynės svarbiau. Žodžiu, palenktyniavo, paskui jau sustojo, atrišo tą zapuką ir paleido... Kitą dieną du mentai kalbasi. Vienas sako:
  - Žinai, vakar mačiau BMW su Mersu dideliu greičiu lekiančius - bet tai nieko, jiems iš paskos zapas lekia ir mirkčioja šviesomis - prašo praleisti.

  Anekdotas - Važiuoja naujas rusas savo Mersu -..

 • Vienoj kompiuteriu mugėj (ComDex) Billas Gatesas lygindamas kompiuterių ir automobilių pramonę padarė tokį pareiškimą: "Jei General Motors taip pat būtų ištobulinę technologijas kaip kompiuterių industrija, tai mes šiandien visi važinėtumėm automobiliais, kurie kainuoja 25 dolerius, o su 1 galonu benzino nuvažiuoja 1000 mylių. "
  Kaip atsakymą į šį pareiškimą GM (vadovas Mr. Welch) padarė tokį pareiškimą spaudai:
  Jei GM būtų išvysčiusi tokias technologijas kaip Microsoft, tai mes važinėtumėm automobiliais, kurie pasižymėtų tokiomis savybėmis:
  1. Jūsų automobilis be jokios aiškios priežasties dukart į dieną patirtų avarijas
  2. Kiekvieną kartą, kai linijos gatvėse būtų naujai nužymimos, reikėtų pirkti naują automobilį.
  3. Kartkartėmis automobilis greitkelyje be jokios priežasties tiesiog užgestų, bet tai butu laikoma normaliu dalyku, variklis būtų užvedamas ir važiuojama toliau.
  4. Atliekant tam tikrus manevrus, kaip pvz. posūkį į kairę, automobilis užgestų ir daugiau nebeužsivestų. Reikėtų iš naujo instaliuoti variklį.
  5. Automobilyje galima būtų sėdėti tik vienam žmogui, nebent nusipirktum "Car95" arba "CarNT". Bet tada reikėtų mokėti už kiekvieną sėdynę atskirai.
  6. Macintosh darytų automobilius, kurie naudoja saulės energiją, yra patikimi, penkis kartus greitesni ir du kartus lengviau vairuoti, tačiau važinėja tik 5 procentais kelių.
  7. Tepalo kontrolės lemputė, perspėjamosios temperatūros ir akumuliatoriaus lemputės būtų pakeistos viena perspėjamąją lempa: "Esminis variklio gedimas"
  8. Naujos sėdynės reikalautų, kad visų būtų vienodas užpakalio dydis.
  9. Airbagas (oro pagalvė - vert. past. :) paklaustų: "Ar jūs įsitikinęs? " prieš suveikdamas.
  10. Kartais automobilis be jokios matomos priežasties jus užrakintų viduje. Atsirakinti būtų įmanoma tik panaudojus tokią kombinaciją, būtent: vienu metu reikėtų traukti už durelių rankenėlės, sukti degimo raktelį ir viena ranka laikytis už radijo antenos.
  11. GM verstų jus kartu su kiekvienu automobiliu pirkti firmos Rand McNally (GM dukterinė firma) žemėlapių paketą, net jei jums šitie žemėlapiai nereikalingi ar nepatinka. Jei jūs šitos papildomos įrangos atsisakytumėte, automobilis iškart taptų 50 procentų lėtesnis (arba blogiau). Be to, dėl šios priežasties GM taptų teisminio nagrinėjimo objektu.
  12. Kiekvieną kartą, kai GM pristatytų naują automobilį, vairuotojai turėtų iš naujo mokytis vairuoti, kadangi joks įrenginys ir jungiklis nebūtų automobilyje toje pačioje vietoje, kaip ankstesniuose modeliuose.
  13. Norint užgesinti variklį reikėtų spausti mygtuką "Start".

  Anekdotas - Vienoj kompiuteriu mugėj (ComDex) ..

 • Ar žinote kad, remiantis naujausiu ES nutarimu, Italija kasmet privalės importuoti po 200 tonų makaronų iš Lietuvos?

  Anekdotas - Ar žinote kad, remiantis naujausiu..

 • Varo nauji rusai su MB600, sustoja priesh raudona. staiga ZAZ isirieze. Ishlipa senukas, o NR ir sako nu seni hana tau, tavo sheimai, butui, sodui, ir garazui. senukas ir prasho : "Gal galiu sunui paskambiti? " NR, Davai varyk seni, duoda mobilka. Senis kalbasi "Suneli atvaziok uzsiroviau ant nauju rusu, hana sako bus. "
  po 5 min atvaro dar kietesne chebra duoda malku NR, surisha isodina i mashina.
  O sunelis ir klausia "Teti,? ka su jais daryt? "
  Tievas ir sako nuvezk i mishka ishdul**k pro shi*na ir paleisk.
  Sedi ramiai NR, ir vazioja po kazkiek laiko pradeda verkslenti "Girdi Viktorai, paleisk mus 5000$? " Tas atsako Ne, tetis pasake, shventa
  NR:10000$, V: Ne, .... Staiga vel skambutis, Tetis skambija Atvaziok sunau uzsiroviau ant CheChenu, uzmusht nori.
  Viktoras kartu su NR apsisuka atvaro i ivikio vieta, ir duoda malku Chechenams.
  surisha, susodina visus i mashina, Klausia pas tieva "Ka su CH darom?
  Tievas atsako: nuvezk i mishka sukapok i gabalus ir palik puti.
  Vazioja visi i mishka.
  Staiga nauji rusai ir sako:"Viktorai ziurek nesupainiok, mus tik i shikna ishdulkint..

  Anekdotas - Varo nauji rusai su MB600 , sustoja..


 • Pagavo naujas rusas auksinę žuvelę. Ji ir sako jam: - Paleisk mane, išpildysiu vieną bet kokį tavo norą.
  - Žuvele, štai turiu aš Maskvoje butą, o Kanaruose namą. Nutiesk man autostradą, kad aš galėčiau greitai iš buto į namus Kanaruose nukakti.
  - Ne, tai per daug sudėtinga. Tu tik pagalvok, kiek statybinių medžiagų, asfalto reikės. Geriau jau tu kokį kitą norą sugalvok.
  - Na, gerai. Štai turėjau aš keturias žmonas. Jos visą laiką buvo kuo nors nepatenkintos, o kodėl - nežinau. Išmokyk mane suprasti moteris.
  - O tau autostradą keturių ar šešių juostų nutiesti? ...

  Anekdotas - Pagavo naujas rusas auksinę žuvel..

 • Artėja Kalėdos ir Naujieji Metai. Kadangi benzinas daug kainuoja, Birobidžane, Žydų Autonominėje Srityje, Rusijoje, eglutės kertamos tiesiog mieste, nes, matyt benzinui pinigų gaila. Bent jau taip pranešė DELFI. RU. O gal ir iš tikro teisybė, kad žydai yra labai taupūs?

  Anekdotas - Artėja Kalėdos ir Naujieji Metai...

 • Ant ežero kranto sėdi du narkomanai ir tampo žolytę. Privažiuoja prie jų naujarusiai su naujausiu džipu ir klausia ar galima nuvažiuoti į salą ežero vidury. Narkomanai pasako, kad taip. Naujarusiai važiuoja, aišku, paskęsta, vos išsikapsto ir puola narkošas, tie teisinas:nu kaip čia taip, taigi prieš pusvalandį matėm kaip dvi antys į salą nuėjo

  Anekdotas - Ant ežero kranto sėdi du narkoman..

 • Važiuoja į Maskvos zoologijos sodą fūra su pingvinais. Likus apie 30 km fūra sugenda ir vairuotojas išlipęs ją taiso. Po kurio laiko mato, kad nespės laiku nuvežti pingvinų. Išėjęs į magistralę stabdo visus iš eilės. Sustoja 600 mersas - viduj naujas rusas. Sunkvežimio vairuotojas prašo:
  - Klausyk gal gali nuvežti pingvinus į zoologojis sodą.
  Rusas:
  - Sodink...
  - Tas susodina visus pingvinus, mersas išvažiuoja. Po valandos fūros vairuotojas žiūri - grįžta mersas. Merse pro langus MCDonaldo vėliavėles, muzika ir t. t. Mersas sustoja. Fūros vairuotojas klausia:
  - Tai tu nuvežei pingvinus į zoologijos sodą???
  - Ir į zoologijos sodą, ir į MCDonaldą, ir po Raudonąją aikštę pavedžiojau, o dabar į kinoteatrą varom...

  Anekdotas - Važiuoja į Maskvos zoologijos sod..

 • Kelių policininkas sustabdo naująjį rusą. Tasai sustoja ir sėdi mašinoje. Policininkas stovi, laukia, kol vairuotojas prieis. Prabėga penkios minutės. Vairuotojas pagaliau atidaro langą, iškiša galvą ir sako:
  - Aš taip ir nesupratau, kam čia pinigų reikia?

  Anekdotas - Kelių policininkas sustabdo naują..

 • Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 29